Kurumsal

Markaj Grup olarak 2006 yılından itibaren müşterimiz olan şirket, kurum ve markalar için; proje bazlı özgün web tasarımları, Google dostu SEO çalışmaları, E-ticaret sistemleri, internet danışmanlığı ve hosting hizmeti vermekteyiz.

Attığımız her adımı paylaştığımız, gideceğimiz-yapacağımız her şeyi internette araştırdığımız, internetsiz neredeyse hiç birşey yapmadığımız bu dönemde dijital dünyanın bir parçası olmak zorunlu hale geldi. Alanında uzman tecrübeli ekibimiz, yüksek grafik çözünürlüklü web tasarımları, son teknoloji ile çalışan güvenli ve sorunsuz e-ticaret sistemleri, web sitesi seo çalışmaları ve hosting alanındaki projelerimiz ile bizimle her zaman bir adım öndesiniz. Bizim öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizi dijital ortamda rakiplerinizin önüne geçirerek fark yaratmanızı sağlamak.Bu hedefte beraber yürümek için bizimle iletişime geçin. Hızlı, güvenilir ve kaliteli web hizmetlerini yapan 11 yıllık uzman kadromuzun tecrübesi ile tanışın.

Artık herkesin dijital dünyada bir yeri olacak.

Size özel fırsatlarımız için geç değil!

 

                     

Konusunda uzman genç ve dinamik ekibimiz her projeyi baslarken o projeye büyük bir askla inovatif fikirler üretiyor . Markaj Grup olarak müşterilerimizi sert rekabet kosullarinin yasandigi web sektöründe sizleri her zaman rakiplerinizden bir adim önde tutmayi amaçliyoruz. 


Web dünyasinda ürettigimiz yüzlerce basarili proje ile büyüye bir aileyi sizlerde bu aileye katilmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Projeleri üretirken markanizi her ortamda basarili bir sekilde temsil etmesine ve uzun ömürlü olmasina dikkat ediyoruz. Her proje öncesi fizibilite çalismasi yaparak rekabet kosullarini arastiriyoruz. 

Markaj Grup ürettigi her projede müsteri memnuniyetini önemseyerek büyüyen bir ailedir. Seo (Search Engine Optimization ) ürettigimiz her projede sitelerin iç ve dis Seo çalismalarini yapiyoruz. Arama motorlarinda hedef kelimelerde müsterilerimizin yükselmesini saglayarak yeni müsteriler kazanmasini ve satis grafiginin artmasini sagliyoruz. Uyguladigimiz Seo islemleri tamamen dogal olmakla birlikte kalici Soe uyguluyoruz. Firmanizi sosyal medya sitelerinde en iyi derece temsil ederek hedef kitleniz ile bulusmanizi sagliyoruz. Sizlerde profesyonel web çözümlerimiz hakkinda bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

 

Neler mi Yapiyoruz ?

( Webtasarım )  ( Programlama ) E-Ticaret ) ( Sosyal Medya ) ( Reklam ve Pazarlama ) (  Mobil Uygulama ) ( İçerik Yönetimi ) ( Grafik ) ( Google SEO )

Web programlama , web sitesinin dinamik bir yapiya sahip olmasi yani kullanicilar ile bire bir etkilesimli olarak sayfalari kullanabilme imkani sunar. Web sitesinin tasarimi bittikten sonra web sitesinin daha dinamik bir yapida olmasi için web yazilimdan yararlanilir. Web programlama hizmetleri projelerin gereklerine göre belirlenir ve sekillenir. Markaj Grup olarak web programlama hizmeti verirken çagin gereklerini ve müsterilerimizin istekleri dogrultusunda profesyonel hizmet sagliyoruz.

                           

Web yazılım geliştirirken web yazılım dilleri kullanılmaktadır. En fazla kullanılan diller ise C# VB.NET, PHP ve JAVA  kullanılmaktadır. Müşterilerimizin istekleri ve projeye uygunluğuna göre dil seçimleri yapılmaktadır. Müşterilerimize her zaman profesyonel ihtiyaçlara yönelik web yazılımları sunuyoruz. Web yazılımları kullanarak ihtiyaçlara cevap veren, sonuç odaklı, işlevsel ve kullanıcı dostu projeler üretiyoruz. Web yazılımda inovatif fikirleri birleştirerek yaratıcı yazılımlar üretiyoruz. Markaj Grup  olarak ihtiyaçlar doğrultusunda web yazılım üretirken müşterilerimizin an ve an bilgilendiriyoruz.

Web yazılıma sahip olmanız sizi her zaman rakiplerinizden farklı kılar. Marka bilinirliği ve farkındalık için özel web yazıları kullanmak firmanıza fayda sağlar. Web yazılım yaparken firmanızı analiz ediyoruz ve ihtiyaçlar doğrultusunda yazılımlar üretiyoruz. Yazılımlar üretirken dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan birisi marka değerinizi korumaktır. Konusunda uzman kadromuz sizler için her zaman modern çağın trendlerini takip ediyor ve profesyonel web yazılım hizmetleri sunuyor.

Web Programlama Firmanıza Ne Kazandırır ?


• Firmanıza özel bir yazılım sizi rakiplerinizden farklı kılar.
• Web yazılım ile işlerinizi daha pratik hale getirebilir ve zaman kaybını önleyebilirsiniz.
• Web yazılım görsel bir web tasarım ile birleştiğinde marka değerinizi artırır.
• Web sitenizin işlevsel bir hale gelmesini sağlar.
• Sitenize özel uygulamalar olmasını sağlar.
• Firmanızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar